VOCAL EXPRESSION MASTERCLASS - KRAKÓW, 06 MARCA 2016 BASZTOWA 8

Vocal Expression Masterclass - Kraków, 06 marca 2016
Basztowa 8

Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej i Natural Voice Perfection zapraszają na niezwykłe wydarzenie Vocal Expression Masterclass. Warsztaty poprowadzi Jnr Robinson – światowej sławy, wybitny brytyjski wokalista o niespotykanym talencie i możliwościach głosowych. Nagradzany prestiżowymi odznaczeniami m.in. „Best male vocalist of the year” w kategorii gospel. Pojawiał się w telewizyjnych i radiowych show jak również w musicalach obok uznanych artystów takich jak : Chaka Khan, Deniece Williams czy Mica Paris. Jest wokalistą, trenerem wokalnym i dyrygentem chórów gospel współpracującym z setkami artystów na świecie!!!


6 MARCA - NIEDZIELA

9:00-12:00 Vocal Expression Masterclass – warsztaty składają się z dwóch części:

    część wykładowa - Jnr Robinson opowie co jest z jego punktu widzenia najważniejsze w zawodzie wokalisty. Poruszy zagadnienia performingu, stylów muzycznych – soul, R&B, Gospel, ekspresji
    część praktyczna Vocal Improvization. Jnr Robinson jest mistrzem improwizacji i kreatywnego podejścia. Improwizacja z akompaniamentem pianina. Na tych zajęciach wszystkich uczestników połączy wspólna zabawa dźwiękiem.CENNIK

Vocal Expression Masterclass (3 h): 200 zł


Warsztaty odbędą się w Krakowie przy ulicy Basztowej 8.

Zapisy i informacje: sekretariat@kisw.edu.pl lub 509 614 528

Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy!

*W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w wykupionych zajęciach jest możliwość odstąpienia swojego miejsca innej, wskazanej przez siebie osobie.
*Rezygnacja z uczestnictwa w warsztatach jest możliwa najpóźniej 5 dni przed datą ich rozpoczęcia. Wyłącznie w takim wypadku Organizator zobowiązuje się do zwrotu pełnej wpłaconej przez uczestnika opłaty.