SONIA LACHOWOLSKA I KEVIN MAHOGANY W SZKOLE GOSPEL - WARSZAWA, 24 - 25 STYCZNIA 2016 SIENNA 68/70

Sonia Lachowolska i Kevin Mahogany w szkole Gospel - Warszawa, 24 - 25 stycznia 2016
Sienna 68/70

Sonia Lachowolska, Adam Czapla, Szkoła Gospel oraz Natural Voice Perfection zapraszają na warsztaty wokalne z Kevinem Mahogany - wybitnym muzykiem, amerykańskim jazzmanem, jednym z najlepszych głosów w historii oraz doświadczonym nauczycielem, wykładowcą m.in. legendarnego Berklee College of Music oraz University of Miami.

Druga wizyta Kevina Mahogany w Szkole Gospel to niezwykła okazja do pracy z mistrzem. Wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w warsztatach gorąco zachęcamy do szybkich decyzji i rezerwacji miejsc, ponieważ zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne. Wszystko odbędzie się w ścisłym centrum Warszawy!

Szkoła Gospel - Warszawa, ul. Sienna 68/70

Program: Zajęcia indywidualne oraz masterclass

Zajęcia indywidualne obejmują konsultacje u dwóch pedagogów wspólnie: Kevina Mahogany i Sonii Lachowolskiej, obejmują zarówno pracę nad techniką wokalną oraz stylem i interpretacją utworu. Znakomity, amerykański jazzman i wykładowca oraz jeden z najbardziej utytułowanych i skutecznych pedagogów wokalnych w Polsce, specjalizujący się w technice Mix, razem poprowadzą konsultacje indywidualne!
.
24 STYCZNIA – niedziela

15:00-17:00 Masterclass
17:00-21:00 lekcje indywidualne

25 STYCZNIA – poniedziałek

9:00 -13:00 lekcje indywidualne
15:00 – 19:00 lekcje indywidualne

Tematem zajęć masterclass będzie szeroko pojęty performing, czyli wszystko to, co potrzebne jest artyście na scenie, m.in.:
• aparycja
• wejście na scenę
• ukłon
• interpretacja tekstu i muzyki
• frazowanie
• puls
• współpraca z muzykami
• praca z mikrofonem

CENNIK
Koszt udziału w masterclass: 140 zł oraz udział czynny (praca nad utworem w ramach mastrclass): 200 zł
Koszt indywidualnych zajęć: 200 zł za 30 minut (400 zł 60 minut itd.)

Rezerwacja miejsc i informacje dodatkowe:
Adam Czapla – trener wokalny w Szkole Gospel, członek Natural Voice Perfection
adamcz@poczta.onet.eu, 663 937 444

Warsztaty odbędą się w ścisłym centrum Warszawy w Szkole Gospel, ul. Sienna 68/70 w dniach 24-25.01.2016 (niedziela – poniedziałek)

Kevin Mahogany - jako lider, wokalista oraz nauczyciel przez trzy dekady wyznaczał standardy wokalu jazzowego. Swoją naukę rozpoczął w Charlie Parker Academy, po czym podjął studia na Baker University w Boldwin. Tam otrzymał licencjat w zakresie muzyki, edukacji i aktorstwa. Współpracował z zespołem Tobinson-Pike, współtworzył zespoły the Apollos oraz Mahogany. W 1991 roku odbył trasę koncertową z NRE Trio oraz pianistą Frankiem Mantoothem. Tego samego roku wydał swoją debiutancką płytę "Double Rainbow". W tym czasie nagrywał z muzykami takimi jak Jimmy Knepper, czy Charles MacPherson. Poza wydawnictwem "the Jazz Singer", wraz z Rickiem Cioffim, założył wytwórnię fonograficzną "Mahogany Jazz". Współpracował również z takimi gwiazdami jazzu jak: T.S. Monk, The Ray Brown Trio, Marlena Shaw, Roseanna Vitro, Carl Allen, Barbara Morrison, czy Elvin Jones. W 1996 zadebiutował w filmie Roberta Altmana "Kansas City". Wykładowca na Berklee College of Music oraz University of Miami. W 2001 otrzymał tytuł honorowy swojej alma mater, Baker University. Trener egzaminator NVP.

Sonia Lachowolska - prezes i współzałożycielka Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection. Przez lata reprezentowała organizację Speech Level Singing w Polsce. Mistrzyni trafnego diagnozowania głosu i doboru odpowiednich dla niego ćwiczeń. Propagatorka techniki Mix, znawczyni technik oddechowych dla wokalistów, rehabilitantka głosu. Jako pedagog wokalny współpracuje z gwiazdami polskiej i światowej sceny muzycznej. Trener wokalna m. in. amerykańskiego jazzmana Kevina Mahogany, piosenkarki Natalii Niemen czy braci Golec. Współzałożycielka i wykładowca w Krakowskim Instytucie Sztuki Wokalnej, wykładała również w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Pracuje z wokalistami, aktorami, nauczycielami śpiewu, prezenterami. Na stałe Współpracuje z Operą Krakowską oraz Akademią Teatralną w Białymstoku.

Warunkiem udziału jest niezwłoczne po zarezerwowaniu miejsca opłacenie zajęć na wskazane konto i przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: adamcz@poczta.onet.eu

Adam Czapla Vocal Studio
Alior Bank
11 2490 0005 0000 4500 4776 2883
Sienkiewicza 37,
24-100 Puławy

W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w wykupionych zajęciach jest możliwość odstąpienia swojego miejsca innej, wskazanej przez siebie osobie. Ze względu na krótki czas pozostały do wydarzenia nie ma możliwości uzyskaniu zwrotu poniesionych kosztów w przypadku rezygnacji dlatego prosimy o przemyślane decyzje.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia z przyczyn niezależnych.

Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy!